Výsledky

Prečo je tento program označovaný ako jediný účinný Purifikačný (očistný) program? Jedným slovom: výsledky. Viac ako 250 000 ľudí využilo tento program, aby mohli myslieť jasnejšie a zlepšiť svoj život.

Všetci títo ľudia si teraz vďaka Purifikačnému programu žijú oveľa lepší život. Pozývame vás, aby ste si prečítali nasledujúce osobné "výhry" a objavili, čo program dennodenne robí pre ľudí ako ste aj vy.

“CÍTIM SA ĽAHŠÍ – EMOČNE, FYZICKY AJ DUCHOVNE”

“Dospieval som v polovici sedemdesiatych rokov a okrem toho kým som bol na strednej škole zobral som si viac ako svoj podiel v experimentovaní s drogami. Od troch rokov som mal astmu a nedokážem ani zrátať, koľko fliaš inhalátorov som spotreboval. Potom som sa dostal na antidepresíva a myslel som si, že toto bude môj život. Navštívil som lekára, ktorý mi nariadil vysadiť tieto lieky, a dostal som sa na Purifikačný program. Približne po dvoch týždňoch na ňom vychádzal zo mňa chemický pach. Bol to ten istý druh chemického pachu ako z inhalátorov, ktoré som mal. Cítil som, ako som sa zbavoval nahromadenia, tej masy drog a toxínov, ktoré boli v mojom organizme a cítil som sa ľahšie – emočne, telesne, duchovne – cítil som sa, ako keby ma niekto otvoril a bol som svieži a čistý vnútri. Je to skutočne fenomenálny pocit.” – T. M.


“…MOJE ZMYSLY SÚ OPÄŤ OSTRÉ A JASNÉ.”

“Keď som z tela vyplavil nahromadené zvyšky liekov, ktoré som dostal po mojom infarkte, ešte viac som si uvedomil, ako ma účinky týchto liekov brzdili. Pociťoval som, ako sa postupne účinky týchto liekov strácajú, a ja sa stávam viac a viac stabilný a pocit pohody a slobody ma postupne obklopil. Cítil som sa, ako keby sa nejaký mrak, ktorého som si ani poriadne nebol vedomý, zdvihol a moje zmysly sú znovu jasné a čisté.” – J. B.


“CÍTIM SA TAK ŽIVO!”

“Pred Purifikačným programom som často pociťoval, že nemám dosť energie na robenie vecí, ktoré som mal rád. Dnes som plný vitálnej energie, ktorá zo mňa žiari! Môj zrak sa vyjasnil, ako keby niekto strhol fóliu z mojich očí. Farby sú omnoho čistejšie a všetko vyzerá ostrejšie. Moje pľúca sa cítia silnejšie ako kedykoľvek predtým. Keď som sa potil v saune, cítil som pach liekov na astmu (ktoré som bral roky) ako zo mňa vychádzajú. Cítim sa zdravšie, ako už dlhé roky nie. Cítim sa oslobodený od rokov liekov. Cítim sa tak živo! Purifikačný program je najlepšia vec, ktorú som kedy urobil!” – T. M.


“NEMÁM VIAC PROBLÉMY S KOMUNIKÁCIOU”

“Purifikačný program bol super. Stále naň spomínam. Po programe som bol nový človek, telom, mysľou aj osobnostne. Pred programom ma toxíny a drogy v mojom tele spomalovali, cítil som sa otupene, moje myšlienky boli hmlisté. Mal som problémy s komunikáciou. Keď som dokončil program, ľudia mi hovorili, že vyzerám 10x lepšie a ja som pociťoval, že to tak naozaj je. Moje telo bolo ako prúd odčerpávajúci všetky usadeniny. Cítil som sa tak skvele, že každému odporúčam, aby si Purifikačný program urobil.” – J.S.


“PURIFIKAČNÝ PROGRAM MI ZACHRÁNIL ŽIVOT!”

“Purifikačný program mi zachránil život! Nebol som si absolútne vedomý negatívnych účinkov drog, liekov a toxínov na moje fyzické a mentálne bytie. Cítil som, že kvôli všetkým tým veciam som si totálne zruinoval môj potenciál, pretože keď som bol mladý, začal som užívať rôzne drogy a lieky a ľutoval som čas, ktorý som takto premárnil.

Okrem iných prínosov z Purifikačného programu moje zmysly už viac nie sú limitované minulými chybami a vnímanie môjho skutočného potenciálu je teraz nekonečné.” – M.E.


“MÔŽEM MYSLIEŤ OVEJA JASNEJŠIE”

“Odkedy som skončil Purifikačný program, cítim sa ako iný človek. Teraz mám omnoho viac energie pre veci, ktoré skutočne chcem robiť. Príde mi omnoho ľahšie sústrediť sa a mentálne dokážem zostať dlhšie v danom smere. Taktiež dokážem omnoho jasnejšie myslieť a som schopný ľahko riešiť problémy. Teraz som schopný vidieť situácie jasnejšie, čo mi umožňuje nachádzať riešenia omnoho jednoduchšie.” – E.E.


“MOJE ZMYSLY SÚ OSTREJŠIE”

“Počas toho ako som bol na programe sa mi stalo, že som sa cítil akoby som bol úplne sfetovaný, ako keby som práve fajčil marihuanu. Vedel som, že dostávam preč z tela marihuanu, pretože som bol buď totálne otupený alebo naopak pojašený. Dostal som z tela preč kokaín a bol som skutočne nervózny a začal som veľa rozprávať. Raz som užil LSD a cítil som tú kovovú, hnusnú chuť v ústach. Hovoril som si, dobre, daj to von, daj to von, nechcem, aby sa to už niekedy vrátilo! Odkedy som skončil, moje vnemy sú lepšie, spôsob, akým zmýšľam o veciach je jasnejší, môj zrak je ostrejší a čistejší, ja som šťastnejší. Nie som nervózny. Som jednoducho sám sebou a necitím sa ako kus dreva, ale cítim sa ako živý človek a som extrovertovaný a mám radosť zo života.” -K.K.

“PO KAŽDOM DNI SOM SA CÍTIL JASNEJŠIE, POKOJNEJŠIE A STABILNEJŠIE…”

“Purifikačný program bolo presne to, čo som potreboval. Dlhú dobu som sa cítil, ako keby som kráčal v hmle. Cítil som sa zle telesne a nevedel som prečo. Na druhý deň som si uvedomil, že to boli všetko drogy v mojom tele po mnoho mnoho rokov. Po každom dni som sa cítil bystrejšie, čistejšie, pokojnejšie a stabilnejší ako bytosť. Zvládol som to, že som nebol schopný študovať (niečo, o čo som sa snažil roky) a zrazu som ukončil svoj kurz a prečítal štyri knihy za pár dní (desať rokov som nečítal žiadnu knihu pre zábavu). To najlepšie je, že som schopný rozumieť a takto som sa cítil prvý raz po dlhej dobe. Tento krok ma absolútne zmenil a dal mi nový postoj k životu.” – E.C.


“TERAZ S TÝM VŠETKÝM BORDELOM ODSTRÁNENÝM UŽ SCHODY NIE SÚ PROBLÉM!”

“Prešiel som cestu od stavu, kedy som doslova musel nonstop ťahať svoje telo so sebou do bodu, kedy moje telo úplne ľahko bezstarostne ovládam a mám ešte energiu naviac. Toto je zásadná zmena pre mňa. Moje telo keď som začal Purifikačný program bolo tak zanesené toxínmi, atď., že keď som išiel hore schodmi do svojho bytu, bol som unavený a dychčiaci, kým som sa dostal nahor. Teraz so všetkým tým bordelom preč už schody nie sú problémom!” J.G.


“ÚPLNÁ DETOXIKÁCIA”

“Strávil som štyri roky vojny v ponorke. Bola to staršia verzia, ktorá išla na naftu. Žil som v tom palive počas tých štyroch rokov a dokonca aj keď som sa osprchoval, stále som sa páchol po naftovom palive. Neskôr som absolvoval Purifikačný program a výsledky boli úžasné Mal som kompletnú detoxikáciu. Keď som videl, ako vyšli tie chemikálie von, bol som úplne šokovaný, že zostali v mojom tele celý ten čas. Jednoducho to všetko vyšlo von z môjho tela – všetky tie oleje, výpary – preč.” – T.O. “


…BOLA TO ÚĽAVA DOSTAŤ TO VON Z MÔJHO TELA!”

“Sedel som si tam, potil sa výdatne a zrazu som zacítil silný zápach odniekiaľ. Napokon som si uvedomil, že to ide z môjho tela, vychádzajúc z mojich pórov! Bol to silný zápach terpentínu. Nemal som slov, ale bola to úľava dostať to preč z môjho tela!” – V.R.


“MÔŽEM MYSLIEŤ OVEĽA JASNEJŠIE”

“Odkedy som skončil Purifikačný program, cítim sa ako iný človek. Teraz mám omnoho viac energie pre veci, ktoré skutočne chcem robiť. Príde mi omnoho ľahšie koncentrovať sa a mentálne dokážem zostať dlhšie v danom smere. Taktiež dokážem omnoho jasnejšie myslieť a som schopný ľahko riešiť problémy. Teraz som schopný vidieť situácie jasnejšie, čo mi umožňuje nachádzať riešenia omnoho jednoduchšie.” – E.E.


“…MOJE ZMYSLY SÚ OPÄŤ OSTRÉ A ČISTÉ.” “Keď som vyplavil nahromadené zvyšky liekov, ktoré som dostal po mojom infarkte, som si ešte viac uvedomil, ako ma účinky týchto liekov brzdili. Pociťoval som, ako sa postupne účinky týchto liekov strácajú, a ja sa stávam viac a viac stabilnejší a pocit pohody a slobody ma postupne obklopili. Cítil som sa, ako keby sa nejaký mrak, ktorého som si ani poriadne nebol vedomý, zdvihol a moje zmysly sú znovu ostré a čisté.” – J. B.


“MOJE VNEMY SÚ LEPŠIE”

“Kým som bol na programe, cítil som sa úplne sfetovaný, ako keby som práve fajčil trávu. Vedel som, že dostávam preč marihuanu, pretože som bol buď naozaj letargický alebo pojašený. Dostal som preč kokaín a bol som skutočne nervózny a začal som veľa rozprávať. Raz som užil LSD a cítil som tú kovovú, hnusnú chuť v mojich ústach. Hovoril som si, dobre, daj to von, daj to von, nechcem, aby sa to už niekedy vrátilo! Odkedy som skončil, moje vnemy sú lepšie, spôsob, akým zmýšľam o veciach, je čistejší, môj zrak je ostrejší a čistejší, ja som šťastnejší. Nie som nervózny. Som jednoducho sám sebou a necitím sa ako kus dreva, ale cítim sa ako živý človek a som extrovertovaný a mám radosť zo života.” – K.K.

“MÔŽEM MAŤ KONVERZÁCIU S ĽUĎMI A LEN SEDIEŤ A POČÚVAŤ”

“Veľa som pil. Práve som promoval a stále som bol v mojom párty móde. Bol som tak nejako zmätený v živote a mal som problémy jasne robiť rozhodnutia. Bol som úzkostlivý, nahnevaný, nepriateľský a frustrovaný a chodil som hore-dolu, naozaj náladový. Keď som prešiel Purifikačným programom, začal som si všímať, že moja nálada sa začala ustáľovať a na konci programu som bol veľmi pokojný.

Dokázal som konverzovať s ľuďmi a len sedieť a počúvať. Dostal som preč drogy, ktoré som užil, z mnohých udalostí. Stal som sa touto bystrou osobou a každý jeden zmysel sa zvýšil – farby vyzeralo živšie a dokázal som cítiť pachy vecí lepšie. Bol som viac naladený na zvuky. Urobil som veľa úžasných vecí, ale táto bola zďaleka tá najúžasnejšia vec, ktorú vec, ktorú som kedy podsúpil, pretože zmenila môj celý život!” – T.F.


“PO KAŽDOM DNI SOM SA CÍTIL JASNEJŠÍ, POKOJNEJŠÍ A STABILNEJŠÍ”

“Purifikačný program bolo presne to, čo som potreboval. Dlhú dobu som sa cítil, ako keby som kráčal v hmle. Cítil som sa zle telesne a nevedel som prečo. Na druhý deň som si uvedomil, že to boli všetko drogy v mojom tele po mnoho mnoho rokov. Po každom dni som sa cítil bystrejšie, čistejšie, pokojnejšie a stabilnejší ako bytosť. Zvládol som to, že som nebol schopný študovať (niečo, o čo som sa snažil roky) a zrazu som ukončil svoj kurz a prečítal štyri knihy za pár dní (desať rokov som nečítal žiadnu knihu pre zábavu). To najlepšie je, že som schopný rozumieť a takto som sa cítil prvý raz po dlhej dobe. Tento krok ma absolútne zmenil a dal mi nový postoj k životu.” – E.C.


“POZREL SOM SA HORE A BUM, BOLO TO PREČ.”

“Moj najväčší úspech z Purifikačného programu prišiel keď som odbúraval účinky antidepresív. Vedel som, že to je to, pretože som pociťoval osamelosť a odpojenie. Potom som sa jednu noc pozrel hore a bum, bolo to preč. Myslím úplne preč.

Keď som šoféroval domov, cítil som sa ako úplne nový človek. Nepociťoval som už viac akoby som sa musel štverhať cez stenu zúfalstva sprevádzanú mojimi problémami. Teraz môžem priamo so svetom a situáciami riešiť problémy bez nejakých bariér. Môj život je teraz neuveriteľný a som maximálne vďačný tomuto programu za to.” – T.E

“…MOJE ZMYSLY SÚ OPÄŤ OSTRÉ A JASNÉ.”

“Keď som vyplavil nahromadené zvyšky liekov, ktoré som dostal po mojom infarkte, som si ešte viac uvedomil, ako ma účinky týchto liekov brzdili. Pociťoval som, ako sa postupne účinky týchto liekov strácajú, a ja sa stávam viac a viac stabilnejší a pocit pohody a slobody ma postupne obklopili. Cítil som sa, ako keby sa nejaký mrak, ktorého som si ani poriadne nebol vedomý, zdvihol a moje zmysly sú znovu ostré a čisté.” – J. B.


“MÔŽEM MYSLIEŤ OVEJA JASNEJŠIE”

“Odkedy som skončil Purifikačný program, cítim sa ako iný človek. Teraz mám omnoho viac energie pre veci, ktoré skutočne chcem robiť. Príde mi omnoho ľahšie koncentrovať sa a mentálne dokážem zostať dlhšie v danom smere. Taktiež dokážem omnoho jasnejšie myslieť a som schopný ľahko riešiť problémy. Teraz som schopný vidieť situácie jasnejšie, čo mi umožňuje nachádzať riešenia omnoho jednoduchšie.” – E.E.


“PO KAŽDOM DNI SOM SA CÍTIL JASNEJŠIE, POKOJNEJŠIE A STABILNEJŠIE…”

“Purifikačný program bolo presne to, čo som potreboval. Dlhú dobu som sa cítil, ako keby som kráčal v hmle. Cítil som sa zle telesne a nevedel som prečo. Na druhý deň som si uvedomil, že to boli všetko drogy v mojom tele po mnoho mnoho rokov. Po každom dni som sa cítil bystrejšie, čistejšie, pokojnejšie a stabilnejší ako bytosť. Zvládol som to, že som nebol schopný študovať (niečo, o čo som sa snažil roky) a zrazu som ukončil svoj kurz a prečítal štyri knihy za pár dní (desať rokov som nečítal žiadnu knihu pre zábavu). To najlepšie je, že som schopný rozumieť a takto som sa cítil prvý raz po dlhej dobe. Tento krok ma absolútne zmenil a dal mi nový postoj k životu.” – E.C.


“MÔŽEM MAŤ KONVERZÁCIU S ĽUĎMI A LEN SEDIEŤ A POČÚVAŤ”

“Veľa som pil. Práve som promoval a stále som bol v mojom párty móde. Bol som tak nejako zmätený v živote a mal som problémy jasne robiť rozhodnutia. Bol som úzkostlivý, nahnevaný, nepriateľský a frustrovaný a chodil som hore-dolu, naozaj náladový. Keď som prešiel Purifikačným programom, začal som si všímať, že moja nálada sa začala ustáľovať a na konci programu som bol veľmi pokojný.

Dokázal som konverzovať s ľuďmi a len sedieť a počúvať. Dostal som preč drogy, ktoré som užil, z mnohých udalostí. Stal som sa touto bystrou osobou a každý jeden zmysel sa zvýšil – farby vyzeralo živšie a dokázal som cítiť pachy vecí lepšie. Bol som viac naladený na zvuky. Urobil som veľa úžasných vecí, ale táto bola zďaleka tá najúžasnejšia vec, ktorú vec, ktorú som kedy podsúpil, pretože zmenila môj celý život!” – T.F.


“NEMÁM VIAC PROBLÉMY S KOMUNIKÁCIOU”

“Purifikačný program bol super. Spomínam naň. Po programe som bol nový človek, telom, mysľou aj osobnostne. Pred programom ma toxíny a drogy v mojom tele spomalovali, cítil som sa otupene, moje myšlienky boli hmlisté. Mal som problémy s komunikáciou. Keď som dokončil program, ľudia mi hovorili, že vyzerám 10x jasnejšie a ja som pociťoval, aké to naozaj je. Moje telo bolo ako prúd odčerpávajúci všetky usadeniny. Cítil som sa tak skvele, že každému odporúčam, aby si Purifikačný program urobili.” – J.S.


“POZREL SOM SA HORE A BUM, BOLO TO PREČ.”

“Moj najväčší úspech z Purifikačného programu prišiel keď som odbúraval účinky antidepresív. Vedel som, že to je to, pretože som pociťoval osamelosť a odpojenie. Potom som sa jednu noc pozrel hore a bum, bolo to preč. Myslím úplne preč.

Keď som šoféroval domov, cítil som sa ako úplne nový človek. Nepociťoval som už viac akoby som sa musel štverhať cez stenu zúfalstva sprevádzanú mojimi problémami. Teraz môžem priamo so svetom a situáciami riešiť problémy bez nejakých bariér. Môj život je teraz neuveriteľný a som maximálne vďačný tomuto programu za to.” – T.E


“MOJE VNEMY SÚ LEPŠIE”

“Kým som bol na programe, cítil som sa úplne sfetovaný, ako keby som práve fajčil trávu. Vedel som, že dostávam preč marihuanu, pretože som bol buď naozaj letargický alebo pojašený. Dostal som preč kokaín a bol som skutočne nervózny a začal som veľa rozprávať. Raz som užil LSD a cítil som tú kovovú, hnusnú chuť v mojich ústach. Hovoril som si, dobre, daj to von, daj to von, nechcem, aby sa to už niekedy vrátilo! Odkedy som skončil, moje vnemy sú lepšie, spôsob, akým zmýšľam o veciach, je čistejší, môj zrak je ostrejší a čistejší, ja som šťastnejší. Nie som nervózny. Som jednoducho sám sebou a necitím sa ako kus dreva, ale cítim sa ako živý človek a som extrovertovaný a mám radosť zo života.” – K.K.


“BYSTREJŠIE, ČISTEJŠIE A STABILNEJŠIE”

“Purifikačný program bolo presne to, čo som potreboval. Dlhú dobu som sa cítil, ako keby som kráčal v hmle. Cítil som sa zle telesne a nevedel som prečo. Na druhý deň som si uvedomil, že to boli všetko drogy v mojom tele po mnoho mnoho rokov. Po každom dni som sa cítil bystrejšie, čistejšie, pokojnejšie a stabilnejší ako bytosť. Zvládol som to, že som nebol schopný študovať (niečo, o čo som sa snažil roky) a zrazu som ukončil svoj kurz a prečítal štyri knihy za pár dní (desať rokov som nečítal žiadnu knihu pre zábavu). To najlepšie je, že som schopný rozumieť a takto som sa cítil prvý raz po dlhej dobe. Tento krok ma absolútne zmenil a dal mi nový postoj k životu.” – E.C.


“BOL SOM SCHOPNÝ PREMÝŠĽAŤ A KONCENTROVAŤ SA”

“Zvyšky toxínov ma udržovali v stave ‘hlúposti’ a kvôli mojim problémom s čítaním bola moja koncentrácia ovplyvnená natoľko, že som sa nemohol učiť. Keď som dokončil Purifikačný program, uvedomil som si, že som nikdy vlastne túto vec nazývanú dyslexiu nemal. Bol som schopný rozmýšľať a koncentrovať sa.” – D.M.C.