Prehlad  Purifikácie

Naša biochemická spoločnosť

purifikačný program toxínyŽijeme v chemicky orientovanej spoločnosti. Človek by v súčasnej civilizácii sotva našiel niekoho, kto by nebol ovplyvnený týmto faktom. Každý deň je drvivá väčšina obyvateľstva vystavená príjmu potravinových konzervantov a iných chemických jedov, vrátane jedov v atmosfére a pesticídov. Navyše k tomu sú tabletky od bolesti, upokojujúce prostriedky, psychiatrické a iné medicínske drogy predpisované lekármi.

A veľká rozšírenosť užívania marihuany, LSD, kokaínu a ďalších pouličných drog výrazne prispievajú k tejto scéne.

Všetky tieto faktory sú súčasťou biochemického problému dnešnej doby.

POZOSTATKY DROG MÔŽU OSTAŤ V TELE

purif lsdV 60-tych a 70-tych rokoch 20. storočia sa v našej kultúre veľmi rozšírilo užívanie drog. V tom čase L. Ron Hubbard rozsiahlo skúmal duševný potenciál človeka a všimol si, že tieto látky zabraňujú duševnému pokroku. Pracoval s množstvom bývalých užívateľov drog a vďaka tomu urobil prekvapujúci objav:

Pozostatky LSD sa môžu uložiť v tele, hlavne v tukovom tkanive, a zostávajú tam po celé roky.

Lekári, ktorí robia pitvy, po niekoľkých rokoch skutočne potvrdili, že tento objav pána Hubbarda je pravdivý.

CHEMICKÉ LÁTKY MÔŽU TIEŽ OSTAŤ V TELE

ciste telo cista myselČoskoro bolo jasné, že v tele nezostávajú iba drogy, ale akékoľvek iné toxické látky, s ktorými sa bežne stretávame, ako napríklad konzervačné látky, priemyselné chemikálie, domáce čistiace prostriedky, insekticídy atď.

Nahromadenie drog a toxických pozostatkov v tele môže mať tragické následky. Môžu človeku zničiť zdravie, množstvo energie a pamäť a dokonca mu môžu zabrániť v štúdiu a učení sa. Jednoducho, zvyšky drog a chemických látok môžu človeka pripraviť o budúcnosť.

PURIFIKAČNÝ PROGRAM

purifikacny programPurifikačný program navrhol L. Ron Hubbard. Účelom tohto programu je zvládať rastúce nebezpečenstvo pre duševnú a telesnú pohodu jednotlivcov, ktoré pochádza zo stále sa zvyšujúceho bežného užívania drog a chemických látok v súčasnej kultúre.

Tisícky hodín výskumu a testovania vyústilo do presných krokov a prvkov, ktoré spolu navzájom uvoľňujú a eliminujú zvyšky drog a toxínov z tela.

Výsledkom je presný program, ktorý spája cvičenie, potenie v saune a výživu. Presný postup, režim a doplnky výživy, to všetko je obsiahnuté v knihe Čisté telo, čistá myseľ.

VÝŽIVA, VITAMÍNY A MINERÁLY

purif-programVýživa je ďalšou nevyhnutnou súčasťou Purifikačného programu. Pán Hubbard po desaťročia skúmal prínosy vitamínovej terapie. Výsledkom je program výživy, ktorý pozostáva z príjmu určitých vitamínov a minerálov, ktoré sa užívajú v presných množstvách a v presnom pomere. (Na Purifikačnom programe sa neužívajú žiadne lieky ani drogy a odporúčané dávky vitamínov a minerálov sú klasifikované ako jedlo.)

Vitamíny a minerály pomáhajú napraviť škody spôsobené drogami a toxickými látkami a pomáhajú obnoviť tkanivá a bunky. A pretože drogy a toxíny vytvárajú nedostatok živín, vitamíny a minerály taktiež pomáhajú obnoviť biochemickú rovnováhu tela.

Všetky informácie nájdete v knihe Čisté telo, čistá myseľ.

TAJOMSTVO ÚSPECHU PROGRAMU

program-purif

Úspech Purifikačného programu závisí od presného použitia každého prvku programu. Scientologické organizácie po celom svete majú personál špeciálne vyškolený na dodávanie tohto programu.

Ak chcete nájsť najbližšiu organizáciu, použite náš kontaktný formulár.

NOVÝ ZAČIATOK

purifikacny-rundownKeď sa človek zbaví škodlivých a ničivých účinkov zvyškov drog a toxických látok, môže dosiahnuť trvalú mentálnu a duševnú pohodu.

Purifikačný program je riešenie L. Ron Hubbarda na účinné očistenie tela od týchto škodlivých látok a eliminuje ich devastujúce účinky. Počas programu môžete vystúpiť z hmly do nového života. Ľudia, ktorí ukončili program hlásia značné oživenie v živote a vitalitu—skutočnú schopnosť napredovať v živote smerom k lepším veciam.

ÚSPECHY PROGRAMU ZAHŔŇAJÚ:

purif-rundown

  • schopnosť myslieť jasne
  • pocit ľahkosti a väčšej vitality
  • zvýšená energia a nadšenie pre život

Môžete zažiť život-meniace výsledky a vyčistiť si svoju cestu k duševnému a duchovnému pokroku.