vydavatelstvo purif

Bridge Publications

Purif vydavatelstvo

Priestory digitálnej tlače Bridge Publications

Vydavateľstvo Bridge Pulications, Inc. bolo založené v roku 1981 v Los Angeles, California. Vydáva diela medzinárodne best-selling autora L. Ron Hubbarda. Publikuje diela pre regióny spadajúce pod Severnú a Južnú Ameriku, Afriku, Áziu, Austráliu, Nový Zéland a Oceániu. Sesterská organizácia je New Era Publications ApS v Kodani v Dánsku, ktoré publikuje diela pána Hubbarda pre Európu, Veľkú Britániu, CIS, Indiu a Stredná Východ.

 

HISTÓRIA BRIDGE PUBLICATIONS, INC.

História Bridge Publications sa v skutočnosti datuje k vydaniu najvýznamnejšieho diela pána Hubbarda a síce knihy Dianetika: Moderná veda o duševnom zdraví. Aby sa pokryl rastúci dopyt po jeho dielach v Spojených štátoch, prvá organizácia výlučne venovaná publikovaniu diel pána Hubbarda bola založená v roku 1951 vo Wichite, USA. Bolo to miesto, kde autor pracoval na ďalšom výskume, písal knihy a práce odhaľujúce jeho objavy a dodával prednášky pre komunitu Dianetikov z celej krajiny.

CELOSVETOVÁ EXPANZIA

Purif materialy

Začínajúc surovým materiálom, Bridge Publications vyrába kompaktné disky v množstve až 925 000 CD nosičov diel L. Ron Hubbarda o Dianetiky a Scientológii týždenne.

Nasledujúci rok presťahoval pán Hubbard svoj úrad do Phoenixu v Arizone a nasledovalo ďalšie publikovanie, vydávanie kníh a ďalších dokumentov tak ako jeho výskum napredoval. S expandujúcou Dianetikou a Scientológiou celosvetovo, publikácie sa začali distribuovať ďalej z Londýna a Philadelphie. Krátko na to vzniklo v roku 1955 v štáte Maryland (Silver Spring) Distribučné centrum. Bolo blízko Zakladajúcej Scientologickej Cirkvi vo Washingtone, kde L Ron Hubbard pôsobil ako Výkonný riaditeľ. Jeho knihy a prednášky boli distribuované skrz päť kontinentov.

Aby sa ešte zefektívnila distribuácia tak v roku 1971 bolo založené Publications Organization United States v Los Angeles. Po ďalšom raste v priebehu piatich rokov sa všetky jej operácie presunuli do Hollywood-u. Následne, aby bol pokrytý dosah a účel, bola v roku 1981 organizácia prebudovaná na Bridge Publications, Inc.

DIGITÁLNA ÉRA

V roku 1988 pokračovala expanzia Bridge Publications ďalej. Premiestnili sa blízko Fountain Avenue (kde administratívne priestory pretrvali do roku 2009). V 1991 sa výrobné a distribáčné divízie presunuli do Bandini Boulevard v Commerce, Californii. Boli to priestory Bandini, kde Bridge Publications prvýkrát nainštalovala digitálnu tlač. Potom v roku 2006 sa potom oddelenie digitálnej tlače rozšírilo na celú výrobnú fabriku.

V Júni 2009 nasledoval projekt obnovy a uchovávania písaných diel a prednášok pána Hubbarda a vydavateľstvo sa ďalej rozšírilo, aby pokrilo rastúci dopyt. Bridge Publications sa rozkladá na ploche 276 000 štvorcových stôp v umelecky ladenom zariadení Olimpic Boulevard v Los Angeles.

BRIDGE DNES

Dnes je Bridge Publications vo fáze, kedy najnovšie výrobné haly špičkovej kvality, ocenené mnohými oceneniami, plne automatizované distribučné centrum a administratívne kancelárie dohliadajúce na propagáciu, marketing a predaj diel L. Ron Hubbarda pokrývajú dopyt po jeho dielach.